Завантажити ще

Астролог: Влітку наступ буде успішним, а восени та взимку чекаємо ускладнення

Астролог: Влітку наступ буде успішним, а восени та взимку чекаємо ускладнення
Фото: ТГ-канал Генштабу ЗСУ

Вірити чи не вірити в астропрогнози – особиста справа кожного. Але прислухатися і брати до уваги не зашкодить. Тим більше, якщо їх дає фахівець, чий аналіз та зроблені висновки-попередження неодноразово збувалися. KP.UA звернулася до астролога Анастасії Макарової, щоб дізнатися, який прогноз дають планети.

Математичний розрахунок

Астролог Анастасія Макарова. Фото: особистий архів

Астролог Анастасія Макарова. Фото: особистий архів

Напруженість витає у повітрі. На півдні країни з кінця червня проводять інструктажі мешканцям, як діяти у разі надзвичайної ситуації на ЗАЕС. Також у Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Херсонській областях проходять масштабні навчання екстрених служб, які мають боротися з наслідками можливого вибуху.

Увагу до ситуації на окупованій ЗАЕС привернуло мінування охолоджувача станції, про яке голова ГУР Кирило Буданов заявив наприкінці червня.

Вчені-атомники заспокоюють – якщо вибух і буде, нам не загрожує другий Чорнобиль. А ось афганський філософ і математик Сідік Афган, який розраховує майбутнє за власною формулою – його називають посланцем незрячої болгарської віщунки Ванги, переконаний, що 17 липня відбудеться ядерна катастрофа.

Небезпечні аспекти планет

Астролог Анастасія Макарова зазначає – другого Чорнобиля, скоріше за все, не буде.

- Такого варіанта розвитку подій я не бачу – його не було й раніше, і є велика ймовірність переговорів напередодні вказаної дати, – ділиться Анастасія Макарова. – Імовірність вибуху в цей період є, але вона не глобальна – 50 на 50. Така сама ймовірність і переговорів.

У середині липня на небі переважатимуть складні аспекти (особливе розташування планет. – Авт.), які говорять про небезпеку.

– Це аспект між з'єднанням Венери з Марсом та транзитним Ураном – ця планета пов'язана з електронікою, ядерною зброєю, космосом, – пояснює астролог. - Уран знаходиться в Тельці, Марс – у п'ятому градусі Діви. Це не говорить про критичні моменти.

Подібне поєднання буде впливати на нас і напередодні цієї дати – 16 липня.

Уран обіцяє сюрпризи

Уран також «відповідає» за несподіванки, які цього липня можуть відбуватися у всіх пострадянських країнах. Планета впливатиме на всі ці держави.

- Астрологічно Уран знаходиться в Тельці і робить квадратуру на Марс, який знаходиться в Діві, та на Венеру, яка знаходиться у Леві, - продовжує Анастасія Макарова. - Доповнює це з'єднання Чорний Місяць, який теж у Леві. Як діє Чорний Місяць, ми на собі вже відчули 24 червня (заколот Пригожина. – Авт.). У цей день він був у поєднанні з Марсом. Таке ж з'єднання Ліліт, або Чорного Місяця, з Марсом у Леві, як 24 червня, є і в натальній карті Пригожина. Тому цей аспект сильно впливав, і зараз він сильно програється у карті пострадянських республік. Також він мав місце у тому чи іншому трактуванні в картах вождів Радянського союзу.

Незважаючи на високу ймовірність вибуху, астролог зазначає – потрібно налаштовуватись на краще, оскільки самою силою думки можна вплинути на те, що відбувається.

- Є егрегор (поняття в езотериці, що означає нефізичну сутність. – Авт.) наших думок, і якщо думати, що буде вибух, то так і станеться, - вважає астролог.

Для України дуже важливими днями будуть найближчі (аж до 6 липня) – Місяць перебуватиме у Водолії. Це те саме положення, що і в натальній карті України.

Влітку зірки допоможуть українській армії

Цього літа планети опікують ЗСУ, тож на полі бою на них чекає успіх.

- Для підготовки контрнаступу обрали не дуже вдалий час, тож початок був справді дуже складним, - зазначає Анастасія Макарова. - Але сам наступ буде знаковим і досить успішним – особливо влітку. Сподіватимемося, що українські війська зможуть достатньо просунутися, оскільки прогноз на осінь та зиму досить складний. Якщо основні бої припадуть на осінь та зиму, виникне складна ситуація для обох сторін.

Транзит Марса, Венери та Ліліт у Левові щодо 8-го дому в карті України принесе великі гроші – вже найближчим часом астрологія обіцяє Україні суттєву підтримку. Це необхідні кошти, і їх країна отримає вже найближчим часом. Ці планети позначають і кризи.

- Квадратура транзитного місячного вузла до натального Сатурна (Сатурн - управитель Асцендента України, Асцендент - знак, що піднімається на східному горизонті в момент народження людини, країни) означає складнощі з партнерами - далеко не всі будуть на нашому боці, - зазначає Анастасія Макарова. - Також працює тривалий аспект транзитного Урану, аспектує 4-й дім у карті України (території) – це аспект квадратури до натального Місяця.

Цей аспект означає небезпеку для народу країни. Хоча це не дивно – в Україні вже півтора роки триває війна.

Повторних «походів Вагнера на Москву» не буде

Переміщення підрозділів «Вагнера», які називають чи не найсильнішими підрозділами на фронті, до Білорусі, згідно з астрологією, не несе додаткової загрози для України.

- Імовірність нападу з боку Білорусі є, як була і на початку вторгнення. Він постійно переноситиметься, і сподіватимемося, що його відтягуватимуть до останнього, - зазначає Анастасія Макарова.

Класична астрологія говорить про знаковість постаті Пригожина.

- 24 червня у Пригожина було все для того, щоб завершити свій, так би мовити, похід на Москву, – зазначає астролог. - З яких причин він цього не зробив, ми дізнаємося, мабуть, пізніше. Без знання точного часу народження цього не можна сказати. Найближчим часом з'єднання планет, які цьому сприяли, втрачатимуть силу, точка Марс поступово переходитиме в наступний знак.

Схожих сценаріїв у найближчому майбутньому розігруватися не буде, але, стверджує астролог, це стане причиною подій, в яких, швидше за все, братимуть участь більшість пострадянських республік, а не тільки Росія, Україна та Білорусь.

Будь в курсі!

Найближчі небезпечні дати у липні: 6, 12, 13, 15, 18 – 21.

На замітку

Прогноз для України: Уран віщує боротьбу за землю, а Сатурн – складності для народу

- Дуже складний для всіх країн аспект транзитного Плутона, який можна зараз спостерігати, - зазначає астролог Анастасія Макарова. – Плутон цього року робить перехід із знака Козерога у знак Водолія – повністю до нього він перейде лише наступного року. Це знакова подія, оскільки Плутон пов'язаний з темою соціуму і світовими соціальними процесами. Можна згадати світову фінансову кризу 2008 року – того року Плутон якраз перейшов до Козерога.

Плутон, за словами астролога, зараз аспектує (аспектувати в астрології - це коли планета, що перебуває в транзиті, та, що зараз йде по небу, зачіпає певним аспектом планету в натальній карті України) з'єднанням управителя Асцендента України - Сатурн. Цей аспект для нашої держави є складним. Він буде і наступного року, коли Плутон тільки перейде у знак Водолія.

– Протягом попереднього року транзитний Сатурн аспектував Місяць у натальній карті України, тож у нас були складності для народу, – зазначає астролог. - Місяць мунданної астрології (найдавніший розділ астрології, що зародився в Месопотамії. – Авт.) пов'язаний з народом. Також зараз транзитний Уран проходить та аспектує четвертий дім у натальній карті України, який пов'язаний із темою корисних копалин для країни.

Це, за словами Анастасії Макарової, означає боротьбу за територію та втрату території.