Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Під Бахмутом загинув шеф-кухар та художник зі Львова Андрій Гудима

Під Бахмутом загинув шеф-кухар та художник зі Львова Андрій Гудима
Фото: facebook.com/prime.lviv

На війні з російськими окупантами під Бахмутом загинув шеф-кухар, художник та блогер зі Львова Андрій Гудима. Про це повідомила його колишня дружина Уляна Сурмай.

- Все, про що я молилась в останні дні, - щоб ти з‘явився у мережі. Щоб почитав повідомлення і переглянув фоточки від Юляшки, на які вона чекала відповідей і постійно запитувала: «А чого татко не відповідає?» Побачив би скріни наших з нею листувань, від яких ти посміхнувся б і тобі стало б так тепло на серці. Але там завмерло востаннє у п’ятницю, в 01.07… Ваші стосунки з донечкою були такі ніжні, такі зворушливі, такі близькі. Її великий всесвіт, у якому вона завжди найважливіша. Я знаю, скільки гарних слів скажуть про тебе родина, друзі, побратими.. Усі, кому пощастило бути частинкою твого життя чи просто знати тебе, - йдеться у дописі Уляни.

Останній пост в інстаграмі Андрій опублікував за три дні до смерті. Він розповідав про своє захоплення грою "Підземелля та Дракони". 25 червня Гудима оголосив збір на дрони DJI Mavic для своєї бригади.

Попрощатися з Андрієм Гудимою можна буде у Львові 6 липня об 11:00 у Гарнізонному храмі апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Поховання відбудеться на Личаківському кладовищі (Марсове Поле) о 12:00.

Андрій Гудима був бренд-шефом у популярному львівському пивному ресторані Re: bro. Також він нещодавно розпочав співпрацю із "Видавництвом Старого Лева". Саме зараз видавництво готує до друку книгу Андрія "69 спецій для серця". Вона вийде вже посмертно. Батьком Андрія Гудими є народний депутат I скликання Олександр Гудима, якому наразі 73 роки.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Андрій Гудима (@hudyma_andrew)