29 вересня
Завантажити ще

Нумеролог: У липні багато сімок – ангели-охоронці нас захистять

Нумеролог: У липні багато сімок – ангели-охоронці нас захистять
Фото: t.me/generalstaff_ua

«Перетворює горох на солдатів»

Тиждень (з 3 липня) починається супермісяцем. Число цього дня, за нумерологічними розрахунками, – вісім (03+07+2023=17, 1+7=8). За класичною нумерологією, говорить Лариса Браницька, вісімка відповідає за нагальні земні питання, матеріальні.

Нумеролог Лариса Браницька Фото: facebook.com/llbranitskaya/

Нумеролог Лариса Браницька Фото: facebook.com/llbranitskaya/

- Що посіяти, зібрати, продати, чим нагодувати – у такому плані, – пояснює KP.UA Лариса Браницька. – Це ділові питання, пов'язані із зовнішнім світом, – не внутрішні. Також є зв'язок із боргом – хто кому що винен.

Цей день відбувається під сузір'ям «серце», що означає могутність, верховну владу та багатство. За словами Лариси Браницької, проглядається незгода і з владою, є революційні настрої та ймовірність бунтів, конфлікти. Можливі раптові зміни, несподіванки, пов'язані з невирішеними конфліктами.

– Це стосується служби, уряду, де можуть бути неприємності, – пояснює Лариса Браницька. – Є також фінансовий підтекст, можливо, необхідність розпродажу майна. Це сузір'я означає великого ворога – внутрішнього, але не виключається зовнішній. «Сидячи на хмарах, перетворює горох на солдатів» - це може означати, можливо, потужну мобілізацію і у зв'язку з цим конфлікт чи рішення про це.

У будь-якому разі, цього дня мають відбутися якісь зміни.

Угоди укладаємо при повному місяці

У вівторок, 4 липня, настане повний місяць. Цей день пройде під числом "дев'ять", що означає інтелект, добродушність, жертовність, розуміння. Дев'ять – число Христа.

– Це вже більш стабільний день – є четвірка у даті, це сильний енергетично день, – продовжує Лариса Браницька. – Має сприятливе значення. Сузір'я пов'язане з дітьми, матерями, зі спадщиною. Ця дата є вдалою для укладання будь-яких договорів, і будь-які угоди будуть успішними. Можливі висування на високу посаду, отримання допомоги чи просування якоїсь нової особи, затвердження у розумінні правильності обраного напряму.

Наступного дня, до якого прикута увага українців, 5 липня. Згідно з озвученими у Головному управлінні розвідки даними, до цього дня окупанти мають залишити територію Запорізької АЕС. Після їхньої евакуації на станції можливий вибух.

За нумерологічними розрахунками, число цієї дати (05+07+2023=19, 1+9=10, 1+0=1) – одиниця.

- Це початок усіх початків, дуже гармонійний день, день високої готовності, інтелекту, в якому є багато рухів, - зазначає Лариса Браницька. – Енергетично дуже сильний день. П'ятірка говорить про емоції, почуття, яким будуть наповнені деякі моменти. Загальна проникливість цього дня сприятлива. За нумерологією фен-шуй день перебуває під сузір'ям «сито».

Як запевняє нумеролог, жодних активних жорстких дій не буде, оскільки одиниці перебувають у непарному стані.

Цього дня ймовірні «гойдалки» та зміна рішень щодо настрою. Парний стан одиниць означав би лідерську, чітко вивірену стратегію.

- А тут немає чіткого плану та стратегії, розуміння дії цього дня, - пояснює Лариса Браницька. – Так як день загалом сприятливий, таких руйнівних подій, коли можна боятися, не повинно бути.

Також цей день пов'язаний із багатством, а дев'ятка у розрахунку означає інтелект, розуміння, усвідомлені дії. Можуть відкритися нові «двері», з'являться свіжі думки, можливі договори та допомога. Якщо поводитися благочестиво, успіх не змусить себе чекати. Але є й негативне значення, яке пов'язане із плітками, лихослів'ям та розпустою, – буде й такий підтекст, на думку нумеролога.

Житимемо довго, якщо переживемо 17 липня

Ще одна дата, до якої прикута загальна увага, – це 17 липня. Цього дня 62-річний афганський філософ і математик Сідік Афган, якого вважають генієм і посланцем незрячої болгарської віщунки Ванги, пророкує ядерну катастрофу у світі. Цю дату він назвав найстрашнішою у 2023 році. На думку математика, який прогнозує майбутнє завдяки обчисленням математичної формули, 17 липня відбудеться ядерна провокація.

За нумерологічними розрахунками, число дати «17 липня 2023 року» – четвірка.

– Це число здоров'я, стабільності, а також чарівника та театральної дії, – зазначає Лариса Браницька. - Це день щасливчика, говорить про надприродну вдачу, магічну допомогу. Енергетично сильний день, але події влаштовані на показ. І про них говоритимуть. Якась дія буде напоказ, на переляк, на страх. Справді, провокація може бути потужною. Якась підстава точно готується.

Четвірка також означає мудрість і захист ангелів-охоронців. Сузір'я – «мисливські сітки», що має на увазі полювання, бунти та покарання.

- Якщо ми цей день переживемо, на нас чекає довге життя, - зазначає Лариса Браницька. - Якщо не буде переборів у політиці, нас янголи-охоронці захистять. Дата гармонійна, але вимагає стабільності та розуміння того, до чого хочемо прийти.

Завдяки великій кількості сімок у датах липня – вони є в кожному дні – має з'явитися нова мудрість, свідомість. За словами Лариси Браницької, вищі сили оберігатимуть ту сторону, яка поводитиметься більш делікатно та правильно.

Допоможе не логіка, а інтуїція

Ще одна насичена дата – 27 липня, коли Венера з'єднається із Меркурієм. Ці планети, як зазначають астрологи, будуть близькі до свого положення в натальній карті нашої країни. Це називається поверненням планет.

Цього дня, за словами нумеролога, на нас чекають зміни та можливі глобальні повороти у подіях. День вдалий, коли вищі сили захищатимуть населення. Але буде й якась подія напоказ.

- Україну можуть висвітлити на всю Європу або показати її світові, тій країні, яка мало що знає про те, що відбувається, - зазначає Лариса Браницька. - За фен-шуй нумерології цього дня будуть зміни на краще, які ведуть до зростання, творення, народження. Також є зв'язок із землями, сільським господарством, достатком. Україна проявиться дуже позитивно.

Ще один супермісяць буде 1 серпня. Цей день – сприятливий, його число – сім (01+08+2023=16, 1+6=7).

- Це твердження мудрості, ангел-охоронець, дім - якісь питання вирішуватимуться в місцевому порядку, можливо, висунуть закони, які будуть пов'язані з внутрішніми аспектами, - розмірковує нумеролог. - Не виключається почуття обов'язку, також можуть відбутися зміни на краще, у бік стабільності.

Так як у дати немає дев'яток, то, пояснює нумеролог, все вирішуватиметься не через розум і логіку, а через інтуїцію. За будь-якою дією цього дня буде нагорода.

Це цікаво!

Пригожин вибрав для бунту невідповідний день

Нумерологічний прогноз на дати найгучніших подій червня – 6 червня, коли підірвали Каховську ГЕС, та 24 червня, коли Пригожин із «Вагнером» пішов на Москву, схожий.

- 24 червня – це день пошуку рівноваги всередині дому, але нестабільний – нестабільне керівництво, лідерство кульгає, - зазначає Лариса Браницька. – Це день проби пера чи спроби заявити про себе. Дуже хиткий, з нестабільною енергією. Це день, коли можливі провокації, і будуть люди, які спробують відстояти свою владу, а не чиюсь. Загалом день несприятливий, день сліз, дитинства. У такі дні не можна проводити ділові операції та здійснювати угоди взагалі, не сприяє бунтам та революціям. Цілком негативний, провальний день, який краще провести тихо. За нумерологією цей день вважається непридатним навіть для похорону. До того ж, це субота - час для роздумів. У вихідні ніхто нічого не робить. Гітлер програв війну, розпочавши її у неділю. Взагалі будь-які справи краще розпочинати навіть не у понеділок, а у вівторок.

А ось 6 червня – загалом сприятливий день, за нумерологією, пов'язаний з маленькими дітьми, матерями, спадщиною, а також дитинством, незрілістю, дитинством. Але у цей день, за словами нумеролога, була вразливість, велика ймовірність внутрішніх проблем місцевого значення. Захист був недостатнім.