Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Повернули з того світу: на Харківщині ветеринари реанімували собаку, у якого під час операції зупинилося серце

Повернули з того світу: на Харківщині ветеринари реанімували собаку, у якого під час операції зупинилося серце
Фото: facebook.com/UAnimals.official?locale=ru_RU

Команді волонтерів благодійної організації UAnimals у Люботині на Харківщині на безплатну стерилізацію привели собаку, який раніше народив цуценят. Під час операції лікар виявив у собаки гнійне запалення матки, через яке вона могла ось-ось померти. Операція була з ускладненнями, а вже потім у тварини зупинилося дихання та почалась її реанімація. Про це повідомили на Facebook-сторінці UAnimals.

- Я не знаю, скільки тривала реанімація, але точно довго! Лікарі не зупинились ні на мить. Ми, волонтери, лише стояли, мовчали та молились... Потім почули: є слабке серцебиття! І знов через деякий час чуємо: все, є! Серце б'ється! І в нас просто градом котяться сльози! Ми обіймаємо лікаря Віктора Петровича, дякуємо за врятоване життя, а він заспокоює нас і каже: "Дівчата, а як могло б бути інакше! Все, заспокоюємось і працюємо далі!". Зараз із собакою все добре, бігає, гуляє, їсть і радіє життю. І це після двох днів з моменту операції, смерті та воскресіння. Лікар - чарівник! - написала волонтер Юля Ольховська.

Це дійсно дивовижно, коли ветеринари буквально з того світу повертають тварину.  Волонтери просять небайдужих підтримати фінансово їхні безплатні стерилізації. Це можна зробити за посиланням - https://uanimals.org/sterilization