Завантажити ще

Німецький притулок показав, як почуваються привезені із Закарпаття ведмеді

Німецький притулок показав, як почуваються привезені із Закарпаття ведмеді
Фото: facebook.com/BAERENWALDMueritz

Ведмедиці Даша та Леля прибули до німецького притулку BÄRENWALD Müritz із закарпатського притулку "Домажир" кілька днів тому. Наразі вони чудово обживаються на новому місці. Про це повідомили на Facebook-сторінці BÄRENWALD Müritz.

- Вперше у новій домівці: Даша та Леля тепер можуть досліджувати свій вольєр на відкритому повітрі з невеличкою лісовою зоною, ставком для купання. Щойно наша команда доглядачів за тваринами відкрила вихід з ведмежого дому, дві самки ведмедиці вибігли на відкриту територію. Хоч у вольєрі на них чекали смаколики, та спочатку вони не могли зосередитися на їжі. Адже все по-новому! Даша швидше призвичаїлася після першого хвилювання, з цікавістю нюхала все навколо та випробовувала ставок для купання. Леля здавалася трохи більш знервованою і ставала на задні лапи, коли чула незнайомі звуки, щоб краще бачити, що коїться довкола. З нетерпінням чекаємо, коли ведмеді освоються у нас! - йдеться у повідомленні.

У притулку "Домажир" зазначили, що ветеринар дикої природи Мандана Пьотш з Інституту дослідження зоопарку та дикої природи імені Лейбніца (IZW) спостерігала за ведмедицями під час їхньої подорожі й повідомила, що все минулося добре. Наразі Даша та Леля відпочивають у ведмежому домі та звикають до нових звуків і запахів. Команда доглядачів дбайливо піклується про них, регулярно оглядає та годує ведмедиць улюбленою їжею. Причина переїзду тварин до Німеччини - лікування, якого потребує Леля, але наразі його не можуть повністю забезпечити в Україні.

Даша й Леля народилися у 2006 році в луцькому зоопарку. Пізніше їх перевезли до приватного зоопарку біля Сколе, де не було необхідних умов для їхнього утримання. Ведмедиць врятували у 2020 році, тоді вони опинилися у притулку "Домажир".

У березні працівники львівської митниці оформили двох гімалайських ведмедиць - Пушинку та Умку. Тварин перевозять до Німеччини на постійне проживання. Дві самички, яким сім та три роки, народилися у подільському зоопарку, що у Вінниці. Та через війну змушені були покинути домівку, аби жити у спокої і дати здорове потомство.

Фото
Фото
21 Червня 202317:22
Новини по темі: Тварини притулок ведмідь