Завантажити ще

Відтепер закрити ФОП можна через портал "Дія"

Відтепер закрити ФОП можна через портал
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

На порталі "Дія" з'явилася нова послуга. Відтепер ФОП за кілька кліків на порталі “Дія” можна не тільки відкрити, але й закрити. Послуга повністю автоматична. Жодних очікувань та перевірок заяв вручну - система сама передає дані до Єдиного державного реєстру (ЄДР).  Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

- Відтепер закрити ФОП можна за секунду! Нова послуга вже на порталі "Дія". Вона повністю автоматична. Відсутній будь-який людський фактор. Більше не треба довго чекати, поки заяву вручну опрацює держреєстратор,  - написав Федоров у Telegram.

Інформація підтягується з Єдиного державного реєстру (ЄДР) - це унеможливлює помилки. Треба тільки перевірити дані та поставити електронний підпис. Далі заява опрацюється автоматично. Результат отримаєте на пошту та в особистому кабінеті громадянина на порталі "Дія".

Скористатися послугою можуть фізичні особи-підприємці, які мають РНОКПП, підприємці, які використовують паспортні дані замість картки платника податків.

 Як закрити ФОП на порталі "Дія":

  • Авторизуйтеся на порталі "Дія"
  • Виберіть послугу Автоматичне закриття ФОП
  • Клікніть Подати заяву.
  • Дані автоматично підтягнуться з ЄДР - перевірте і підпишіть.

 

Новини по темі: послуга додаток Дія