21 вересня
Завантажити ще

На Київщині заборонили діяльність УПЦ Московського патріархату

На Київщині заборонили діяльність УПЦ Московського патріархату
Фото: facebook.com/kyivoblrada

Київська облрада у п'ятницю, 9 червня, проголосувала за заборону діяльності Української православної церкви Московського патріархату на території регіону. Про це повідомляє прес-служба Київської обласної ради.

Окрім цього, депутати облради звернулися до Верховної Ради України із закликом законодавчо врегулювати заборону діяльності на території України релігійних організацій УПЦ, яка має церковно-канонічний зв'язок із Російською православною церквою та є її структурним підрозділом.

- Вважаємо, що на території України не може діяти релігійна організація, яка фактично контролюється країною-агресором та підтримує її злочини. Київська обласна рада просить Верховну Раду України невідкладно розглянути законопроекти щодо заборони діяльності УПЦ МП, – зазначила заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

Раніше діяльність УПЦ МП заборонили на Волині, Закарпатті, Житомирщині, Рівненщині. А в середині травня в Україні вперше ухвалили вирок митрополиту УПЦ МП. Йдеться про колишнього керівника Кіровоградської єпархії митрополита Йосафа.

Новини по темі: Київська область УПЦ МП