Завантажити ще

На Херсонщині створили контакт-центр для допомоги постраждалим

На Херсонщині створили контакт-центр для допомоги постраждалим
Фото: t.me/c/1243226795/232504

Чимало людей з усіх куточків України допомагають і готові допомагати надалі Херсонщині, населені пункти якої опинилися під водою внаслідок підриву Каховської ГЕС. Тому в області створили контакт-центр. Він координує надходження допомоги у регіон. Допомагає благодійникам зорієнтуватися, що необхідно насамперед. Про це в ефірі телемарафону повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

- Ви можете не лише надавати необхідні речі, а й стати волонтерами. Ми потребуємо людей, які прагнуть допомагати іншим.  Дзвоніть, долучайтеся до армії волонтерів, - закликав голова ОВА та подякував усім, хто вже долучився до ліквідації наслідків катастрофи, що виникла через підрив Каховської ГЕС.

У Херсонській ОВА зазначили, що найбільше регіон потребує техніки, спецзасобів, «гуманітарки» для постраждалих. Але також потрібні люди.

Щодо оперативної ситуації, то за словами Прокудіна, на сьогодні рівень води потроху знижується. Але рятувальна операція триває і попереду тривала та складна робота.

Охочі допомогти постраждалим внаслідок підтоплення Херсонської області можуть телефонувати за номером телефону - 0 800 101 102.