Завантажити ще

ОК "Південь": Після підриву ГЕС у Дніпрі дрейфує велика кількість мін

ОК
Фото: t.me/policekyivregion

Після підриву російськими військами Каховської ГЕС у річці Дніпро спостерігається велика кількість мін. Багато з них уже виносить на берег. Про це повідомив речник оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

- Після підриву російськими окупаційними військами Каховської ГЕС стрімкою течією сміття, уламки різних предметів, човни, навіть будівельні конструкції несе річкою Дніпро і частково винесло до Чорного моря. Потоками також зривало мінно-вибухові загородження, які окупанти облаштовували на лівому березі. Наразі велика кількість мін дрейфує у воді за течією, - зазначив він.

Назаров також повідомив, що одну з таких протидесантних мін уже було виявлено на березі в Одеській області. Її знищили Сили оборони. При цьому він додав, що вздовж берегів Дніпра, Чорноморського узбережжя Миколаївської та Одеської областей посилено мінну небезпеку.

Російські військові підірвали Каховську ГЕС у ніч проти 6 червня, вона не підлягає відновленню. Десятки населених пунктів підтопило. Росіяни не організували евакуацію на окупованій частині області, через що мешканці змушені рятуватися самотужки.