Завантажити ще

На Харківщині виписали з лікарні 2-річну Віоллету, яку шукали три доби

На Харківщині виписали з лікарні 2-річну Віоллету, яку шукали три доби
Фото: facebook.com/police.kharkov

Дворічну мешканку Харківщини Віолетту, яку знайшли через три доби у лісі, лікарі виписали з лікарні. Дівчинка почувається добре і повернулася додому. Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.

– Дворічну Віолетту Мужичук виписали з лікарні. Дитину, яку шукали протягом чотирьох діб, одразу відправили до медичного закладу. Дівчинка постійно перебувала під наглядом лікарів. Сьогодні медики дозволили мамі забрати Віолетту додому. З малечею все добре, вона знову посміхається, - йдеться у повідомленні.

Офіцери поліції, які організували пошуки Віолетти, приїхали на виписку до лікарні. Правоохоронці привітали малюка з поверненням додому та роздали подарунки для сім'ї.

- Більше не ходитимеш у ліс? - Запитав у дівчинки начальник управління карного розшуку Роман Іващенко.

У відповідь мала пообіцяла, що "не буде" і притулилася до своєї мами. За словами поліціянтів, з дівчинкою все добре – лікарі надали їй усю необхідну допомогу.

Йдеться про дворічну Віолетту, яка зникла під час прогулянки 23 травня. Сотні волонтерів, військових, ДСНС та поліціянтів розгорнули масштабну спецоперацію з пошуку малюка. Дівчинку було знайдено живою 27 травня у лісі. Пошуки дитини тривали близько 90 години.