Завантажити ще

Офіцер ЗСУ показала знімки Залужного зі сплячим немовлям на руках

Офіцер ЗСУ показала знімки Залужного зі сплячим немовлям на руках
Фото: instagram.com/polinanana1322

Офіцер Збройних сил Поліна Кравченко познайомила свою маленьку дочку Соломію з Головнокомандувачем Валерієм Залужним та показала знімок, на якому дівчинка спить у нього на руках. Про це вона написала у соцмережах.

- Думаю, це історичне фото, яким просто неможливо не поділитися, - заявила вона. - Міцний сон Соломії - в руках нашого гетьмана. Людини, яка щодня пише історію країни, де живуть і житимуть наші діти. Країни майбутнього, незалежної України з найсильнішою армією світу та щасливими людьми.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Полінка Кравченка (@polinanana1322)

На фото Залужний з немовлям на руках в оточенні прапорів під написом "слава Україні". Офіцер додала, що пишається Головнокомандувачем ЗСУ і що тримати Соломію – це до миру.

Також Кравченко у комментарі "УП. Життя" розповіла, що з головнокомандувачем знайома по службі й нині хотіла познайомити з ним свою доньку Соломію.  За її словами, дівчинці лише 5 з половиною місяців. Додала, що усю зустріч з Валерієм Залужним дитина проспала. Вона додала, що світлину зробила під час весілля підлеглої. 

- Нас запросила на розпис до головнокомандувача, виходила заміж моя підлегла. Раніше, до слова, ця підлегла була свідком у нас на розписі й також у головнокомандувача, – розповіла військова.  

Раніше Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний опублікував відеоролик з натяком на початок контрнаступу. "Настав час повертати своє" - підписав ролик Залужний, оприлюднивши кадри, на яких українські воїни готуються до битви, промовляючи бойову молитву.