21 вересня
Завантажити ще

Семирічна гімнастка, яка втратила ногу після російського обстрілу, виграла перші змагання

Семирічна гімнастка, яка втратила ногу після російського обстрілу, виграла перші змагання
Фото: facebook.com/Маша Паскаль

Семирічна гімнастка з Чорноморська Олександра Паскаль взяла участь у перших змаганнях після того, як торік втратила ногу внаслідок ракетного обстрілу Одещини. Про це повідомила уповноважена президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук.

- Щойно отримала повідомлення від Маши, мами Сашеньки Паскаль: «Сьогодні були наші перші змагання!». Я дивилась і не могла повірити, як швидко вона реабілітувалась! А найголовніше, яка ж мотивація потужна повинна бути у 7-річної дівчинки, щоб так реактивно повернутись в художню гімнастику з протезом ноги! - написала вона в фейсбуці.

Мама дівчинки Маша Паскаль розповіла на своїй сторінці, що змагання з художньої гімнастики пройшли в місті Чорноморськ. Саша зайняла перше місце. Жінка подякувала тренеру дочки Інзі Ковальчук за допомогу, вір та труд.

16 травня 2022 року Росія завдала ракетного удару по Затоці Білгород-Дністровського району. Постраждали чотири людини, найсерйозніші травми отримала Саша. Удар стався о 9 годині ранку, коли у своєму будинку перебувала вся родина. Дівчинку тримали у медикаментозній комі 15 днів, але врятувати кінцівку не змогли. Олександра отримала біонічний протез в Австрії та у грудні пішла на заняття з гімнастики.