Завантажити ще

У Київській області розпочалися аварійні відключення світла

У Київській області розпочалися аварійні відключення світла
Фото: facebook.com/minenergoUkraine

Внаслідок вчорашньої негоди в Київській області запроваджено аварійні відключення світла. Без електропостачання залишаються близько 16 тисяч людей. Про це пише Facebook-сторінка ДПЕК.

- Станом на 9.30 без електропостачання залишаються близько 16 тисяч клієнтів в 11 населених пунктах, повністю знеструмлених, і 35 - частково. Пошкодженими залишаються 22 лінії електропередачі 6-10 кВ та 673 трансформаторні підстанції, - пише прес-служба.

Найбільше відключень:

у Броварському районі;
у Бориспільському районі;
у Бучанському районі.
До ліквідації наслідків негоди залучено 78 бригад.

- Ми вже повернули світло для понад 90 тисяч будинків... Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло до кожного будинку, - додає прес-служба.

Раніше, 2 червня, Київську область накрила сильна буря. У ряді районів столиці фіксувалися сильні пориви вітру та дощ. На Дарниці було пошкоджено контактну мережу, внаслідок чого кільцева електричка мала затримки. Також через падіння дерева було затримано рух тролейбусів №28. Пізніше ДТЕК заявив про відключення світла у Подільському та Святошинському районах столиці, а також у Фастівському та Бучанському районах Київської області.