Завантажити ще

Україна відкрила гуманітарний коридор для мешканців Білгородської області

Україна відкрила гуманітарний коридор для мешканців Білгородської області
Фото: t.me/legionoffreedom

Російська Федерація продовжує хаотично обстрілювати Білгородську область. Через загрозу для цивільного населення Україна відкрила для білгородців гуманітарні коридори. Про це пише Telegram-канал легіону "Свобода Росії".

– Путінські військові продовжують хаотичний обстріл Білгородщини. Намагаючись хоч якось завдати удару по наших силах, ворог вогнем заливає населені пункти, незважаючи на цивільні втрати", - пише "РДК". росіяни перекинули в регіон підрозділ "Ахмат", ймовірно найближчим часом кадировські "актори", у звичній для них манері, поділяться постановочними відео.

Враховуючи загрозу для цивільного населення, бійці погодили з українським командуванням відкриття гуманітарних коридорів для білгородців, які потерпають від обстрілів армії режиму, відзначили військові, додавши, що всі комусь необхідна допомога за добровільною згодою можуть бути евакуйовані вглиб України для надання притулку та всіх необхідних базових потреб.. Для евакуації необхідно підійти до представників легіону "Свобода Росії" або "Російського добровольчого корпусу" з проханням про притулок, додали російські військові.

1 червня "РБК" розпочав другу фазу рейду до Білгородської області. Воїни вдарили "градами" по будівлі МВС у Шебекіно, де було багато російських силовиків, які були спрямовані туди через оголошений план "Фортеця". "Легіон Росії", зі свого боку, успішно знищив вантажівку з боєкомплектом та мінометами.