Завантажити ще

У Болгарії викрили схему шахрайства на розміщенні українських біженців

У Болгарії викрили схему шахрайства на розміщенні українських біженців
Фото: Reuters

У Болгарії виявили порушення під час поселення українських біженців у готелях, пансіонатах, таборах та на базах відпочинку, яке фінансувалося державним бюджетом та коштами Європейського Союзу. Про це заявив глава болгарського МВС Іван Демерджієв після парламентських перевірок, передає " Вільна Європа ".

У ході перевірки було виявлено кілька випадків подвійних реєстрацій, знаходження великої кількості біженців, для яких немає місць у готелях, а також поселення людей, які не в'їжджали до Болгарії та новонароджених дітей. Цю інформацію було передано до прокуратури.

- Іноді це готелі, які належать одній особі, яка не може не знати, що ці біженці знаходяться в трьох різних місцях одночасно. Які перебувають у його власності, – заявив болгарський міністр.

Як зазначив Демерджієв, цю ситуацію він обговорив із послом України у Болгарії Олесем Ілащуком. Сторони обговорили питання щодо визначення біженців та туристів.

Проте голова МВС заявив, що проросійські групи у соціальних мережах та представники проросійських політичних партій та організацій використовують девіз, що українські біженці це "туристи, які їдуть на курорт".