Завантажити ще

На Закарпатті медики прийняли пологи у жінки у горах

На Закарпатті медики прийняли пологи у жінки у горах
Фото: facebook.com/groups/375757500942265

Медики на Закарпатті були змушені приймати пологи в екстремальних умовах, коли довелося спустити породіллю на ношах із гори. 24-річна жінка народжувала шосту дитину. Про це повідомляється на сторінці "103 Закарпаття" у Фейсбуці.

Як зазначено у повідомленні, медики отримали виклик, що у жінки почалися сутички у селищі Ясіня. Хата породіллі знаходилася на горі, отже, медикам довелося пройти близько 20 хвилин пішки, щоб дістатися туди.

- Разом із водієм ми пробігли цей відрізок колії за 10 хвилин. Але ні на мить не відчули втому. Думка була одна – встигнути!", - каже фельдшер Влада Глушменюк.

Медики виявили, що води не відійшли під час огляду вагітної жінки. Після цього вони вирішили нести майбутню маму на ношах до машини швидкої допомоги. Однак на відстані 100 метрів від місця зупинки жінка почала народжувати.

– Дві-три потуги і на світ з'явився здоровий хлопчик, – наголосили медики.

Дитина важила 3,5 кілограма при народженні. Після огляду медичним фельдшером було дозволено подальше транспортування породіллі з новонародженим. Місцеві жителі допомогли завантажити їх у швидку на вантажному автомобілі. Нині мати та дитина перебувають у пологовому відділенні Рахівської лікарні.

Новини по темі: Закарпаття Пологи гори