Завантажити ще

Факт. Понад 10 тисяч дітей, які постраждали внаслідок війни, отримали іграшки від «Фундації Течія»

Факт. Понад 10 тисяч дітей, які постраждали внаслідок війни, отримали іграшки від «Фундації Течія»

Плюшеві фігурки героїв популярної відеогри дісталися дітлахам, які постраждали під час вторгнення росії, дітям-сиротам та дітям з інвалідністю у різних куточках України. Ринкова вартість іграшок – понад 10 млн грн. 

Всього подарували 10 344 іграшки з колекції MORTAL KOMBAT. Їх розробили і виготовили за офіційною ліцензією на українській фабриці WP Merchandise!. Тисячі плюшевих героїв гри тепер мають нових власників у різних регіонах України, повідомляє сайт ГО «Фундація Течія».

Іграшки передали благодійним та громадським організаціям, які опікуються дітьми-сиротами, дітьми з родин ВПО та тими, хто втратив батьків на війні. Також їх отримали родини, які виховують дитину з інвалідністю, та сім’ї, які перебувають у скрутних життєвих обставинах. Іграшки, які передала «Фундація Течія», є безпечними, екологічними і відповідають європейським сертифікатам якості. 

«У жорсткі часи ми хочемо додати дітям трохи м'якої підтримки. Сподіваємося, що іграшки емоційно допоможуть маленьким українцям долати величезні виклики війни», – зазначила голова правління ГО «Фундація Течія» Юна Чейс.

Нагадаємо, у лютому «Фундація Течія» передала ліцензійного плюшевого Пса Патрона дітям з Київської області, які постраждали внаслідок війни. Іграшку розробила і пошила українська компанія WP Merchandise!, що входить до холдингу TECHIIA.

Новини по темі: Діти іграшки Волонтери