Завантажити ще

Міненерго повідомило про пошкодження енергоструктури в Києві

Міненерго повідомило про пошкодження енергоструктури в Києві
Фото: facebook.com/minenergoUkraine/

Внаслідок чергового удару РФ у Києві та Київській області є певні пошкодження в енергосистемі. Про це йдеться у повідомленні Міненерго 2 червня.

- Ворожою ціллю стали Київ та Київська область. Внаслідок обстрілу є пошкодження та технологічні порушення.  Були зафіксовані вимкнення кількох ліній електропередачі, – наголосили у відомстві.

Також були відключення на Донеччині  - під удар потрапив і об’єкт генерації електроенергії: пошкоджено тепломережу. Без живлення залишилася шахта.

На Харківщині внаслідок обстрілів понад 13 тисяч споживачів залишилися без електроенергії. Крім того, попередні обстріли також призвели до відсутності світла у частини споживачів у Сумській, Запорізькій, Херсонській та Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють у тих районах, де безпекова ситуація дозволяє.

За останню добу вдалося відновити електропостачання майже для 25 тисяч споживачів. Більшість з них знаходяться в Донецькій та Херсонській областях. На Херсонщині було відновлено світло у населеному пункті, який був позбавлений електроенергії з початку деокупації.
 

 

Новини по темі: Відключення світла Київ