Завантажити ще

Череватий заявив, що РФ втратила у Бахмуті понад 20 тисяч військовослужбовців

Череватий заявив, що РФ втратила у Бахмуті понад 20 тисяч  військовослужбовців
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

За увесь час РФ втратила у боях під Бахмутом понад 20 тисяч військовослужбовців. Лише за останню добу на даному напрямку знищено 107 російських загарбників, повідомив в ефірі загальноукраїнського телемарафону "Єдині новини" речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

- Наносимо потужні удари. 107 окупантів знищили, 126 зазнали поранення. Знищили ворожий БМП, 7 гармат, самохідну артустановку "Піон", три польові склади з боєприпасами і 4 військові автомобілі, - зазначив Череватий.

Він додав, що 1 червня на бахмутському напрямку росіяни 452 рази обстріляли позиції ЗСУ різними калібрами ствольної артилерії та РСЗВ, здійснили 6 авіанальотів. Таким потужним артилерійським вогнем ворог намагається прикривати свої ротаційні заходи.

Речник контингенту Східного угруповання додав, що на сьогоднішній день Бахмут втратив свою стратегічну вагу. Намагання російської пропаганди вважати це досягненням не мають під собою підстави, оскільки втрати, які Росія зазнала під час спроб захопити Бахмут, нейтралізують будь-які їхні спроби продемонструвати це як успіх.

- Є деяка дискусія, проте всі сходяться на тому, що втрати становлять понад 20 тисяч життів. Це занадто високі втрати для міста районного значення, і всі їхні спроби замалювати це фактами насправді нівелюються. Ми досягли своєї головної мети: ми виснажили їх, знищили і змусили найманців-"вагнерівців" тікати. І продовжуємо завдавати потужних ударів по їхньому угрупованню. Військові, які намагаються замінити "Вагнер", не надто бажають туди направлятись, оскільки добре знають, що сталося з їхніми попередниками, - наголосив Череватий.

За останніми даними, за час з моменту повномасштабного вторгнення РФ втратила в Україні 208 910 військовослужбовців. За останню добу в Україні знищено 540 окупантів. 

Новини по темі: Війна України з Росією