Завантажити ще

McDonald's відкрив свої ресторани у Кривому Розі та Чернігові вперше з початку війни

McDonald's відкрив свої ресторани у Кривому Розі та Чернігові вперше з початку війни
Фото: t.me/vilkul

У Кривому Розі Дніпропетровської відновив роботу ресторан McDonald's, розташований за 55 кілометрів від лінії фронту. Про це повідомив голова міської військової адміністрації Олександр Вілкул у своєму телеграм-каналі.

- Про символізм. У Кривому Розі відкрився Макдональдс. За 55 кілометрів від ворожих позицій. Ближче, ніж будь-де. Знаю, як непросто давалося рішення (оскільки транснаціональні корпорації мають свої принципи безпеки). Я вдячний тому, що це ще один символ нормального мирного життя. Того, за яке воює Україна, – написав Вілкул.

Тим часом роботу поновив ресторан McDonald's у Чернігові. Як пише " 0462 ", замовлення можна зробити в залі ресторану на касі або через термінали самообслуговування, а також на Макдрайві. У прес-службі закладу уточнили, що поки що для відвідувачів представлено скорочене меню, але пізніше його планують розширювати.

На опублікованих фотографіях видно, що зал ресторану переповнений городянами. Десятки людей також стоять у чергах біля входу до закладу.

До початку вторгнення РФ в Україну на території нашої країни працювало 100 ресторанів мережі McDonald's. З початку війни усі заклади були закритими. Тоді у компанії заявили, що не планують їх відкривати до завершення бойових дій. У листопаді 2022 року мережа відновила перший ресторан – у Львові. Пізніше поступово почали відкриватися ресторани та в інших регіонах, у тому числі Києві.

Фото
Фото
01 Червня20:47