Завантажити ще

На Закарпатті заборонили діяльність УПЦ МП та інших проросійських організацій

На Закарпатті заборонили діяльність УПЦ МП та інших проросійських організацій
Фото: facebook.com/zakrada.gov.ua

Депутати Закарпатської обласної ради у четвер, 1 червня, ухвалили рішення про заборону діяльності на території регіону всіх релігійних організацій, пов'язаних з Росією. Про це повідомила пресслужба облради.

Депутати підтримали відповідне рішення "Про зміцнення національної безпеки у сфері діяльності громадських та релігійних організацій на території Закарпатської області". За рішення проголосували 47 із 51 присутніх у залі депутатів.

– Заборонити на території Закарпатської області діяльність релігійних, церковних, громадських та інших організацій, які співпрацюють чи пов'язані з країною-агресором Російською Федерацією, – йдеться у документі.

До заборони депутати додали рекомендації правоохоронним органам забезпечити швидке і дієве реагування на виявлення фактів ведення антиукраїнської пропаганди з боку представників релігійних, громадських та інших організацій. Як уточнили у Закарпатській обласній військовій адміністрації, наразі на території регіону діють близько 600 релігійних громад УПЦ МП, близько 100 громад Православної церкви України та інших православних церков, 470 греко-католицьких громад.