Завантажити ще

Рівнянин отримав повістку і віддав до притулку свиню, яку утримував у квартирі понад два роки

Рівнянин отримав повістку і віддав до притулку свиню, яку утримував у квартирі понад два роки
Фото: facebook.com/UAnimals.official

Житель Рівного Володимир два з половиною року утримував у міській квартирі свиню. Назвав її Фрося і навчив різних команд. Однак коли отримав повістку на службу в армії, тварину не було з ким залишити, а вбивати її він навідріз відмовився. Тому вирішив прилаштувати Фросю у рівненському парку історичної реконструкції «Оствиця». Цю історію розповіли на Facebook-сторінці благодійної організації UAnimals.

Володимир зізнається, що йому багато хто радив «віддати її на шкварки». Але він не зміг би так вчинити зі своєю домашньою улюбленицею.

 - Я казав: «Ти б свою кішку віддав на шашлик?» Мені відповідають: «А що, кішка і свиня - хіба одне й те саме?», - поділився чоловік.

Він розповів, що провів зі своєю домашньою улюбленицею два з половиною року. Фрося знає  команди, привчена до квартирного життя і завжди була вірним товаришем. Навіть супроводжувала Володимира під час прогулянок містом.  А тепер довелося її віддати, бо немає з ким залишити.

- Цілий день ходжу, прийшов на кухню - немає нічого. Порожня квартира. Такі відчуття у мене важкі, які можуть бути, коли втрачаєш свою тварину. Але мене радує, що я віддав її у надійні руки, напевно, у найкраще місце у Рівному, - каже чоловік.

У парку кажуть, що Фросі тут дуже сподобалося, вона почувається у своїй стихії - є достатньо їжі, велика територія для прогулянок. Після перемоги Володимир сподівається неодмінно забрати Фросю додому.