25 вересня
Завантажити ще

Укрзалізниця відправила тестовий поїзд Київ - Варшава в перший рейс

Укрзалізниця відправила тестовий поїзд Київ - Варшава в перший рейс
Фото: t.me/УкрзалІнфо

У середу, 31 травня, у рейс вирушив тестовий поїзд Київ - Варшава із 14 стандартних вагонів. Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

- Напрямок Київ - Варшава сьогодні залишається найдефіцитнішим: кількість запитів від пасажирів у 10 разів перевищує пропозицію місць. Обмежена пропозиція зумовлена тим, що польська залізниця пропускає цим маршрутом лише спеціальні вагони "вужчого" габариту RIC, що мають тримісні купе, - зазначили в компанії.

Укрзалізниця провела переговори щодо сумісності вагонів УЗ із польською інфраструктурою, отримала технічні погодження від польського регулятора. Також компанія виконала успішний тестовий заїзд поїзда, сформованого із вагонів стандартного для України габариту.

- Сподіваюся, що сьогодні останній тестовий заїзд, після якого ми отримаємо зелене світло від польської сторони. Це дозволить у два-три рази збільшити пропозицію місць для прямого сполучення між українською та польською столицями, – повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

Раніше рух поїздів залізницею між Дебреценом і Ньіредьхазою в Угорщині, яка була пошкоджена внаслідок аварії, відновили. Тепер і з Києва знову зможуть вирушати поїзди до Відня та Будапешту.

Новини по темі: Укрзализныця Потяги Польща