Завантажити ще

У Празі для біженців з України скасують одну з важливих пільг

У Празі для біженців з України скасують одну з важливих пільг
Фото: proukrainu.blesk.cz

Прага, столиця Чехії, оголосила про припинення дії пільгового проїзду для українських біженців. Про це сповіщає видання Proukrainu.blesk.cz. 

Представник Празької інтегрованої транспортної системи (PID) Філіп Драпал повідомив, що пільгова ціна на проїзні квитки для українців залишатиметься дійсною до кінця червня, після чого квитки продаватимуться українцям за повною вартістю.

- За нашою інформацією, поточна знижка у формі тарифу HN2 діє до 30 червня 2023 року, і немає планів подальшого його подовження, - заявив Драпал.

Повідомляється, що до цього інфоцентри PID і транспортного підприємства Праги (DPP) відмовлялися продавати біженцям абонементні проїзні квитки на 3 місяці за пільговою ціною. Тарифна категорія HN2 ("Особа у матеріальній скруті 2") коштувала 444 чеські крони (735 грн).

Наразі є можливість придбати проїзні за цим тарифом на 1 місяць вартістю 165 крон (273 грн), проте це можна зробити лише до 30 червня. Закінчення дії знижки для українських біженців 30 червня цього року зазначено у тарифах Празької інтегрованої системи з 1 квітня.

Згідно із загальними тарифами, абонементи коштують: 30 днів – 550 крон (919 грн); 90 днів – 1480 крон (2450 грн). Вчетверо менше коштують такі проїзні для літніх людей, студентів, молоді.

Новини по темі: пільги біженці Чехія