Завантажити ще

В Україні відбуваються відключення світла через зниження частоти в енергосистемі

В Україні відбуваються відключення світла через зниження частоти в енергосистемі
Фото: facebook.com/npcukrenergo?locale=uk_UA

Близько 13:00 30 травня в енергосистемі України аварійно відключилися декілька магістральних високовольтних ліній. Внаслідок цього дією протиаварійної автоматики були частково знеструмлені споживачі у низці областей. Про це повідомляє Укренерго.

Енергетики зазначають, що наразі триває заживлення споживачів. Постачання електроенергії всім споживачам обіцяють відновити у найближчі години.

В Укренерго наголошують, що відключення відбулися через технічні причини і не пов’язані з дефіцитом потужності в енергосистемі. Розпочали розслідування причин цього інциденту.

Зокрема, 30 травня у Києві діють аварійні відключення світла у шести районах - Шевченківському, Солом'янському, Святошинському, Голосіївському, Оболонському та Дарницькому. Окрім того, у ДТЕК повідомляють про аварійне відключення світла одразу в 15 будинках у центрі столиці. Йдеться про будівлі на вулицях Інститутській, Грушевського, Мазепи, Липській та Орлика. Зазначається, що електроенергію вимкнули о 12:28. Фахівці заживили частину будинків від резервних джерел. Окрім Києва, наразі аварійні відключення також діють у Харкові, Полтаві, Вінниці та в багатьох інших українських містах.

І хоча Укренерго запевняє, що останні ракетні удари російської армії не завдали суттєвих пошкоджень енергосистемі України, все ж закликає громадян заощаджувати електроенергію. Особливо у вечірні години.