Завантажити ще

Польща закриває кордон для автомобілів, зареєстрованих у Білорусі та РФ

Польща закриває кордон для автомобілів, зареєстрованих у Білорусі та РФ
Фото: twitter.com/MON_GOV_PL

Уряд Польщі повністю забороняє перетин держкордону для автотранспорту, зареєстрованого на території Білорусі чи Російської Федерації. Відповідне розпорядження було опубліковано 29 травня у «Віснику законів», передає Polskie Radio.

- Польща запроваджує додаткові обмеження при перетині кордону з Білоруссю. З півночі 1 червня до особливого розпорядження прикордонний рух у пунктах пропуску з Білоруссю буде припинено, - сказано в документі.

Зокрема, обмеження стосується вантажних автомобілів, мототягачів, причепів, у тому числі напівпричепів, та автопоїздів, зареєстрованих на території Білорусі чи Росії. Такий крок – відповідь на вирок польському активісту та журналісту Анджею Почобуту, оголошена білоруським режимом. Його засудили до восьми років колонії суворого режиму за статтями про «розпалювання ворожнечі» та про «заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці».

Раніше міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Маріуш Камінський оголосив про запровадження санкційних обмежень проти 365 громадян Білорусі. Цим особам також буде заборонено в'їзд до Шенгенської зони. До них також буде застосовано заморожування коштів та економічних ресурсів.

Новини по темі: Кордон Польща Білорусь