Завантажити ще

Постраждалі від вибуху у Дніпрі не отримали компенсації через депутата Олійника, який втік з України – ЗМІ

Постраждалі від вибуху у Дніпрі не отримали компенсації через депутата Олійника, який втік з України – ЗМІ

До того, що сім'ї 23 осіб, які загинули під час вибуху газу в багатоквартирному будинку в Дніпрі в 2007 році, так і не отримали компенсації, причетний ексголова Дніпропетровської облради Святослав Олійник. Про це пише Znaj.ua

«Колишній голова Дніпропетровської облради та чинний депутат цього органу Святослав Олійник, який втік за кордон із паспортом іншої держави та будує будинок у Словаччині, раніше був причетний до ще гучніших скандалів», - стверджує видання.

За даними Znaj.ua, після вибуху, що стався через недбалість «Дніпрогазу», Кабмін висунув позов на 94 млн гривень, за які мало бути придбане житло для постраждалих та виплачено компенсацію сім'ям загиблих. Але в справу втрутилася юридична компанія Олійника.

«Користуючись великими, у тому числі і родинними зв'язками в судах та прокуратурі області, С.Олійник та його компанія «СіДжіАй» власноручно вершили правосуддя, звільняючи від відповідальності злочинців. Адвокати Олійника захищали «Дніпрогаз» у судах, причому ведучи нечесну гру, просто затягуючи справи», - пише видання.

Основним адвокатом «Дніпрогазу», як стверджують автори матеріалу, був Ярослав Гризодуб, штатний співробітник «СіДжіАй», що належала Варварі Олійник.

Гризодуб захищав інтереси ТОВ «ГАЗЕКС-Україна» – керуючої компанії «Дніпрогазу». «ГАЗЕКС-Україна» була дочірньою компанією російської «ГАЗЕКС», яка була під контролем союзника Путіна Віктора Вексельберга.

«Власне, Олійники захищали інтереси саме «ГАЗЕКС-Україна», під час чого Святослав Олійник став великим другом її директора Віталія Дем'янюка», - йдеться у публікації.

Нагадаємо, нещодавно Святослав Олійник, який більше року ховається за кордоном, розмістив у соцмережах пост із закликом до примирення з Росією, чим викликав хвилю гнівних коментарів українців.