Завантажити ще

Суд залишив митрополита Павла під домашнім арештом ще місяць

Суд залишив митрополита Павла під домашнім арештом ще місяць
Фото: Суспильне

Суд подовжив митрополиту Української православної церкви Московського патріархату Павлу (Петру Лебедю) запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 1 липня. Про це повідомляє "Суспільне".

- Просимо до 1 липня подовжити домашній арешт за підозрою Петра Лебедя у виправдовуванні збройної агресії (Росії) та приниженні громадян у зв'язку з релігійними переконаннями. Досудове розслідування триває, під час слідчих дій встановлено, що підозрюваний може впливати на свідків, - зазначив у клопотанні прокурор Євген Завістовський.

Солом'янський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурора подовжити домашній арешт митрополита. Як і раніше, він має носити електронний браслет.

1 квітня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід екснаміснику Києво-Печерської лаври митрополиту УПЦ МП Павлу у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб. За версією слідства, Лебідь у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців, принижував погляди віруючих інших конфесій та намагався сформувати ворожі настрої до них. Також силовики стверджують, що екснамісник Лаври робив заяви, які виправдовують чи заперечують дії Росії.

Новини по темі: Суд Прокуратура УПЦ МП