Завантажити ще

Астропрогноз на літо: як літнє сонцестояння та три суперлуння вплинуть на Україну

Астропрогноз на літо: як літнє сонцестояння та три суперлуння вплинуть на Україну
Фото: Roger Purdie із сайту Pixabay

Найближчим часом відбудеться кілька важливих астрономічних подій, які вплинуть на військову активність та фінансування країни.

Червневе сонцестояння принесе кризи

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

Астролог Анастасія Макарова розповіла KP.UA, що обіцяють нам небесні світила цього літа і чим те, що відбувається на небі, може обернутися для України.

Перша з важливих астрономічних подій цього літа, сонцестояння, відбудеться вже 21 червня. Це явище, коли Сонце опівдні перебуває на максимальній висоті над горизонтом.

- Сонцестояння відзначиться для України кризами, зокрема фінансовими, - попереджає астролог Анастасія Макарова. – А з'єднання Марса та Чорного Місяця у транзиті здатні спровокувати великі складнощі на фронті. Це з'єднання взагалі віщує мало хорошого. У цей час очікується велика військова активність.

Астролог наголошує, що цього року Плутон переходить до Водолія, і ця подія глобально вплине на політику в нашій країні. Але повністю цей перехід завершиться лише наступного року.

Вже найближчим часом слід очікувати на знакові зміни в переговорах, що пояснюється зміною Юпітера. Ця планета «відповідає» за світогляд, освіту, культуру та тему закордону, а отже, партнерів України. Зараз Юпітер перебуває у поєднанні з одним із місячних вузлів.

Суперлуння обіцяє нові пропозиції від партнерів

Наступне астрономічне явище відбудеться 3 липня - це Суперлуння, коли повний Місяць знаходиться максимально близько до Землі. Суперлуння, запевняє астролог, обіцяє нам нові пропозиції від західних партнерів.

- А вже 27 липня на небі Венера з'єднається з Меркурієм – планети будуть дуже близькі в натальній карті України, - пояснює Анастасія Макарова. - В астрології це називається поверненням планет – з одного боку, нас несподівано добре підтримають старі партнери, а з іншого – якийсь цикл у стосунках на певному етапі буде завершено. Швидше за все, це буде нова серія переговорів.

Ще один Суперлуння очікується через кілька днів після з'єднання планет - воно відбудеться 1 серпня. Повний Місяць, наблизившись до Землі, уможливить прийняття нових законів, які стосуватимуться звичайних громадян.

Наприкінці місяця, 27 серпня, варто підготуватися до протистояння Сатурна.

- Сатурн у символічній опозиції до транзитного Сонця піднесе складнощі, але нам вистачить сил їх подолати, оскільки Сатурн все ж таки йде за знаком Риб - а це слабкий для нього знак, - підкреслює астролог.

А завершиться літо третім Суперлунням, яке обіцяє вплинути на фінансування країни - на краще для нас, але водночас, за словами астролога, нам поставлять додаткові умови.