Завантажити ще

В ISW розповіли, навіщо РФ постійно атакує Київ

В ISW розповіли, навіщо РФ постійно атакує Київ
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російська армія продовжує здійснювати масовані атаки дронів на Київ, проте зменшує інтенсивність ударів по інфраструктурі та військових об'єктах. Такі дії обмежують можливість ворожої армії значно вплинути на контрнаступ Збройних Сил України, повдомляється в свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики інституту наголошують, що у ніч на 28 травня Росія завдала найсильнішого удару "шахідами" на Україну з початку повномасштабного вторгнення, випустивши 59 безпілотників Shahed-131/136, з яких було збито 58. 

- Те, що Росія спрямовує свої авіабоєприпаси на Київ, а не на інфраструктуру чи військові об'єкти, продовжує обмежувати здатність цієї обмеженої російської повітряної кампанії суттєво послабити наступальні можливості України для майбутнього контрнаступу, як раніше оцінювала ISW, - зазначено в звіті аналітиків.

Варто зазначити, що відразу після наймасовішої атаки РФ знову поцілила по Києву. Ворог вдарив по столиці не тільки БПЛА, але й ракетами. Більшу частину ворожих снарядів було збито, та є попадання уламків в житловий сектор.

Новини по темі: Війна України з Росією