Завантажити ще

Україна повернула додому підлітка, викраденого росіянами з Маріуполя

Україна повернула додому підлітка, викраденого росіянами з Маріуполя
Фото: t.me/minre_ua

Українська сторона повернула на батьківщину 17-річного маріупольця В'ячеслава, який був примусово депортований російськими військовими. Про це повідомили у прес-службі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

- Цього разу від окупантів удалося забрати 17-річного В'ячеслава. Хлопець зростав без батьків. Навчався у Маріуполі, зазначено у повідомленні.

За даними відомства, з Маріуполя солдати РФ перевезли підлітка до Шахтарська Донецької області, але кмітливий хлопець знайшов спосіб повідомити про своє викрадення.

- Сильний духом і кмітливий хлопець знайшов спосіб дати себе знати. Далі було багато копіткої роботи волонтерів та державних органів. А сьогодні В'ячеслав уже прибув до Києва, - наголосили у Міністерстві.

Наприкінці квітня уповноважений президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук повідомила, що з початку війни росіяни незаконно депортували 19 393 української дитини. Водночас чиновниця наголосила, що йдеться про офіційні цифри, оскільки насправді з України викрадено кілька сотень тисяч дітей.