Завантажити ще

Факт. Як правильно вибрати авто для оренди

Факт. Як правильно вибрати авто для оренди

Наразі вулиці українських міст заповнені персональним транспортом. Тепер машина – це справді не розкіш, а засіб пересування. Але є ситуації, коли немає можливості їздити на власному авто, наприклад, у відрядженні, на відпочинку в іншому місті чи країні або коли ваш автомобіль у ремонті. У такому разі завжди допомагає оренда авто Київ. Щоб поїздка була комфортною та безпечною, потрібно знати, як правильно вибрати машини для прокату. Вибір тієї чи іншої моделі залежить від багатьох факторів, перерахуємо найважливіші.

Вибір машини в залежності від мети поїздки

Автопарк прокатних компаній може налічувати більше сотні різноманітних марок та моделей машин, що суттєво ускладнює вибір авто для оренди. Це можуть бути як легкові машини економ-класу, так і унікальні спорткари. Вибираючи конкретну модель, насамперед необхідно враховувати мету, на яку вона орендується:

 1. Ділова поїздка. Для такої мети підійде автомобіль бізнес-класу або преміальне авто, яке допоможе справити враження на бізнес-партнерів і зверне увагу на статус ділової людини.
 2. Заміська подорож. Якщо планується їзда путівцями або бездоріжжям, найкраще орендувати позашляховик. Це ідеальний варіант для поїздок до лісу, заміського будинку або на озеро.
 3. Поїздка великою компанією. Для великої родини чи галасливої компанії не підійде стандартне легкове авто. Для цього оптимальним вибором є мікроавтобус.
 4. Святковий захід. Щоб весело провести час, можна орендувати лімузин чи паті бас. Це відмінне рішення для весілля, дівич-вечора, хлопчака, випускного або будь-якої іншої важливої події.
 5. Повсякденні подорожі. Для комфортної та безпечної їзди у напруженому міському трафіку оптимальним варіантом є авто економ-класу.

Якщо ви визначилися з класом машини, слід звернути увагу на її технічні характеристики.

Вибір авто для оренди за характеристиками

Щоб правильно вибрати машини для оренди, потрібно враховувати такі характеристики:

 1. Витрати палива. Якщо ви плануєте тривалу подорож, краще підібрати малолітражний автомобіль, який їсть мало палива. Пам'ятайте, що прокатні компанії надають машини з повним баком і повернути їх потрібно повністю заправленими. В іншому випадку доведеться оплачувати дозаправку, але вже за тарифами автопрокату.
 2. Тип трансмісії. Одна й та модель в різних автопрокатах може бути як на механічній, так і на автоматичній коробці передач. Вибір залежить від особистих уподобань водія.
 3. Габарити. Для досвідченого водія, який може швидко навчитися відчувати габарити нової машини, цей параметр не має особливого значення. Якщо ж досвіду замало, і водій звик їздити тільки на малогабаритних легковиках, то йому буде складно відразу управляти мінівеном або позашляховиком.
 4. Привід. В асортименті автопрокатів є передньо-, задньо- та повнопривідні авто. Щоб знизити ймовірність ДТП, краще вибирати транспортний засіб із приводом, до якого водій більше звик.
 5. Місткість. Тут все просто: чим більше пасажирів їхатиме в машині, тим місткішою вона має бути. Для комфортної поїздки важлива не лише кількість сидінь, а й розмір салону. Якщо серед пасажирів будуть діти, то в салоні має бути достатньо місця для встановлення автокрісел.
 6. Вантажопідйомність. Цей параметр важливий, якщо планується перевезення важкого чи габаритного вантажу. Якщо буде перевезено велосипеди або будь-який інший спортивний інвентар, може знадобитися додаткове кріплення.

Вибравши потрібну модель автомобіля для вашої поїздки, уточніть умови оренди. І якщо вони вас влаштовують, укладайте договір і сміливо вирушайте в дорогу!