Завантажити ще

Фрагмент київського скляного мосту, який витримав ракетний удар, виставили на аукціон

Фрагмент київського скляного мосту, який витримав ракетний удар, виставили на аукціон
Фото: facebook.com/prozorro.sale

На благодійний аукціон на платформі Prozorro виставили фрагмент скла з пішохідно-велосипедного мосту, що витримав російську ракетну атаку. Про це йдеться на сайті закупівель.

- Цей фрагмент – символ стійкості Києва та всієї України, яка встояла та переможе! Пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз було відкрито 26 травня 2019 року. Перехід об'єднав велику туристичну зону, що тягнеться від Контрактової площі, з Печерськом, створивши єдиний пішохідний маршрут. З мосту відкривається вид на Дніпро. А скляні оглядові панелі надають відвідувачам гострих відчуттів, – написали на сайті.

Шматок мосту розміром 10*3,5 см помістили у скляний захисний короб та додали підсвічування. Усього виготовили 100 таких сувенірів. Усі кошти від продажу на аукціоні будуть спрямовані на забезпечення окремого стрілецького батальйону міста Києва, який нині захищає незалежність України на передовій. Аукціон відбудеться 2 червня. Стартова ціна лота – 10 000 грн.

Фрагмент мосту. Фото: facebook.com/prozorro.sale

Фрагмент мосту. Фото: facebook.com/prozorro.sale

Під час масованого обстрілу столиці 10 жовтня росіяни влучили ракетою у пішохідно-велосипедний міст між Володимирською гіркою та Хрещатим парком. Незважаючи на потужний вибух, конструкція встояла – були пошкоджені лише оглядові панелі. За два місяці міст повністю відновили та відкрили для відвідувачів.

Новини по темі: Аукціони міст Київ