Завантажити ще

На Харківщині продовжують пошуки дворічної дівчинки: пішла з братом і не повернулась

На Харківщині продовжують пошуки дворічної дівчинки: пішла з братом і не повернулась
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

На Харківщині продовжують шукати зниклу дворічну Віолетту Мужечук, яка 23 травня разом з братом пішла гуляти і не повернулася. Про це в ефірі "Сніданку 1+1" розповів голова харківського пошуково-рятувального загону "Троянда на руці" Олександр Гуманюк.

- Дівчинку востаннє бачили неподалік її будинку близько сьомої вечора (23 травня, – ред.). Вона пішла гуляти за двором разом з її двійнятком-братом. Брат повернувся, а Віолетта – ні, – розказав Гуманюк.

За його словами. хлопчик не був наляканий і поводився, як зазвичай. Батьки відразу звернулися до поліції та волонтерів, які близько дев’ятої почали пошуки.

- Вони (пошуки, – ред.) досі тривають. Була залучена велика кількість людей: МНС (ДСНС. – Ред.), поліція, багато місцевих жителів, – наголосив голова пошуково-рятувального загону.

Віолетта зникла 23 травня. Фото: facebook.com/police.kharkov?locale=ru_RU

Віолетта зникла 23 травня. Фото: facebook.com/police.kharkov?locale=ru_RU

Щоб допомогти в пошуках зниклої дитини, Гуманюк закликав звертатися до поліції за номером 102. Також можна звернутися на гарячі лінії пошукових загонів, яких є три: "Троянда на руці", "Ангели" та "Мілена".

Напередодні в поліції закликали тих, хто має хоч якусь інформацію про Віолетту, повідомити про це до ВП №2 Чугуївського РУП ГУНП за телефонами 102, +380503055233 чи іншим зручним способом.

Як повідомлялось раніше, дворічна Віолетта зникла ввечері 23 травня. Поліцейські всю ніч шукали дівчинку, перевіряючи будівлі, подвір'я, покинуті будинки, колодязі та інші місця. Наразі пошуки тривають.  Віолетта з багатодітної родини. Її батько зараз захищає Україну на війні з Росією, а мама доглядає дітей вдома.