Завантажити ще

Благодійний фонд Романа Фелика надав допомогу Снігурівській райлікарні

Благодійний фонд Романа Фелика надав допомогу Снігурівській райлікарні

Благодійна фундація Романа Фелика придбала 220 контейнерів  для забору крові для Снігурівської міської лікарні.

Про це повідомили на сайті Благодійного фонду.

Снігурівську лікарню благодійники обрали не випадково. Саме цей заклад надає допомогу тисячам цивільних, які живуть поблизу лінії фронту, а також військовим, які тримають південні рубежі. Лікарня працювала навіть під час окупації, і медики, ризикуючи власним життям, “витягували” важких хворих та поранених.

Зараз як ніколи потрібна щоденна підтримка нашим лікарням  та медичній галузі, особливо у тих містах та селах, які довгий час були в окупації і пережили жахи російської агресії. Тому наш фонд не роздумуючи відгукнувся на прохання про допомогу медикам Снігурівки, - сказав засновник Благодійної фундації Роман Фелик.

“Щоб врятувати пацієнта, відділення переливання крові Снігурівської міської лікарні гостро потребує не тільки постійних запасів донорської крові, а й контейнерів для її забору та зберігання. Висловлюємо щиру подяку за неймовірну підтримку нашому партнеру - Благодійному фонду Романа Фелика. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благодійності та  відчутна підтримка Снігурівській громаді”, - йдеться у дописі місцевої громадської організації "МрійДій", яка займається відновленням Миколаївщини.

Завдяки допомозі Фонду вирішена проблема зберігання донорської крові та плазми, а отже, хворі зможуть отримати необхідну допомогу, зокрема і хірургічну, просто на місці, у Снігурівці. А, як відомо, заощаджений час - це врятоване здоров`я, а часто й людське життя.

Саме збереження людського життя Фонд задекларував своєю головною місією і найвищою цінністю, - продовжив Роман Фелик. - Наше завдання - забезпечити усім необхідним тих, хто щодня рятує українців у ці непрості часи. 

Благодійники нагадують, що дуже важливо  кожному продовжувати допомагати та днем за днем наближати нашу перемогу. 

- Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги, - переконані у Фонді Романа Фелика.

Нагадаємо, Роман Фелик - український ІТ-підприємець і меценат. Головною метою діяльності Фонду є оперативне надання допомоги та забезпечення засобами першої необхідності людей, які проживають у прифронтових містах/селищах та поблизу них, на деокупованих територіях тощо.

Протягом березня – квітня 2023 Фонд імені Романа Фелика провів першу масштабну благодійну акцію підтримки мешканців прифронтових територій Донеччини та не мають змоги самостійно забезпечити себе, навіть, речами першої необхідності.