30 вересня
Завантажити ще

Житомирські школярі на ярмарку зібрали 36 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

Житомирські школярі на ярмарку зібрали 36 тисяч гривень на допомогу ЗСУ
Фото: suspilne.media

Учні ліцею в Озерному на Житомирщині організували у День вишиванки благодійний ярмарок. Дітям вдалося зібрати 3 тисячі гривень, які вони вирішили передати на допомогу українським захисникам. Про це повідомляє "Суспільне".

– Хочемо зібрати гроші для військових, бо ми живемо у військовому містечку, тут багато дітей військових. Ми завжди налаштовуємо на те, що має бути патріотичність, що кожен із нас має вкладати частку своєї душі у допомогу та робити маленький крок до перемоги, - розповіла організатор ярмарку Марина Суворіна.

На ярмарку було виставлено на продаж домашню випічку та солодощі. Також школярі продавали вироби, зроблені своїми руками. Більшість виробів діти виготовили у патріотичному стилі та у кольорах національного прапора.

За словами директора ліцею Анатолія Власюка, на ярмарку вдалося зібрати 36 тисяч 885 гривень. Усі гроші будуть передані до кількох військових частин. Як зазначив керівник навчального закладу, зібрані кошти будуть спрямовані на зміцнення обороноздатності нашої країни та на допомогу нашим Збройним силам.

Фото
Фото
18 Травня20:59