Завантажити ще

Компанія "Рудь" запевнила, що перестала випускати морозиво «Ленинградское» на початку війни

Компанія
Фото: facebook.com/rudukraine

Компанія «Рудь» заявила, що з початком повномасштабної війни в Україні перестала випускати для ізраїльського ринку морозиво з назвою «Ленинградское». Фотографії цього морозива, які викликали хвилю обурення у соцмережах, є залишками знятого з виробництва товару.

Компанія пояснила, що морозиво "Ленинградское" випускалося лише для Ізраїлю на умовах контракту «privat label». Це означає, що ізраїльський виробник DILER B.M.D.INTERNATIONAL LTD замовив у "Рудь" морозиво «Ленинградское» для свого ринку. Згідно із договірними умовами, поряд із торговельною маркою замовника товару розміщувався бренд виробника. 

- 3 початком повномасштабного вторгнення Росії до України ми відмовились від виконання контракту в частині виготовлення морозива під ТМ «Ленинградское». Наразі випуск цього морозива припинено. Розповсюджені у мережі «Інтернет» фото- та відеоматеріали із зображенням зазначеної продукції вказують на ймовірні залишки в ізраїльських мережах товару, знятого з виробництва, - сказано у заяві.

Проте у соцмережах можна знайти фото морозива "Ленинградское" з датою виробництва "Листопад 2022 року", тобто після 9 місяців повномасштабного вторгнення.

Компанія "Рудь" (акціонерне товариство Житомирський маслозавод) заснована у 1981 році. Є одним із найбільших українських виробників морозива та вершкового масла.