26 вересня
Завантажити ще

SpaceX вивела на орбіту нову партію із 56 супутників Starlink

SpaceX вивела на орбіту нову партію із 56 супутників Starlink
Фото: twitter.com/SpaceX

Американська компанія SpaceX, яка належить мільярдеру Ілону Маску, успішно запустила ракету Falcon 9, на орту якої було 56 супутників Starlink. Усі вони вже виведені на орбіту. Відео з моменту запуску ракети опубліковано у Твіттері компанії.

Ракету було запущено о 08.00 за київським часом із 40-го стартового комплексу бази американських Космічних сил на мисі Канаверал у Флориді.

Через приблизно годину після початку місії компанія повідомила, що розгортання супутників пройшло успішно. Перший щабель успішно приземлився о 08:12 на платформу Just Read the Introduction.

З початку травня це перша успішна місія компанії. Напередодні SpaceX запустила на орбіту супутник ViaSat-3 Americas вагою понад 6 тонн. Супутник став першим із трьох супутників ViaSat Inc. нового покоління, що забезпечить глобальне покриття у Ka-діапазоні та високошвидкісним інтернетом Північну та Південну Америку. Робота кожного супутника компанії дозволить забезпечити пропускну спроможність мережі більше одного терабайта на секунду.