17 червня
Завантажити ще

Львівські майстрині подарували Залужному вишиванку, яка була у Степана Бандери

Львівські майстрині подарували Залужному вишиванку, яка була у Степана Бандери
Фото: facebook.com/Tetjana.zeta

Представниці ініціативи "Вишивка в одязі видатних українців" створили нову вишиванку у військовому стилі - за зразком вишиванки Степана Бандери. Перший зразок такої сорочки подарували головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному. Про це йдеться на Facebook-сторінці організації.

- Рівно рік тому наш проєкт відтворив сорочку Степана Бандери. У Всесвітній день вишиванки ми провели не одну акцію "Вишиванка - духовна броня українців" - ця сорочка допомогла нам придбати бронежилети для воїнів, реанімобіль для госпітальєрів, купу необхідного спорядження для ЗСУ.  Але війна триває… тому була створена сорочка для захисника "Бандера Military Stile", - йдеться у повідомленні.

Вишиванка має схожий орнамент, як на сорочці Степана Бандери, його відтворили з фотографії провідника ОУН, оскільки справжня сорочка не збереглася. Полотно має відтінок хакі, схожий на військову форму, а зверху на спині вишитий тризуб.

- Оскільки наш проєкт - "Вишивка в одязі видатних українців", ми вирішили найпершу сорочку з цієї колекції подарувати нашому головному захиснику - генералу Валерію Залужному. Нехай вона стане вишиваною бронею для головнокомандувача, бо саме він веде наших воїнів до Перемоги, - сказала у коментарі KP.UA засновниця ініціативи Тетяна Зез.

У планах презентувати таку ж вишиванку у червоно-чорних кольорах,  також команда напрацювала дизайн сорочки для немовлят.

- Ми зробили "Бандера official" - таку, як вона була. Тоді на прохання клієнтів ми зробили "Бандера Family look", тепер - військову. Ще у нас є льолі для немовлят "Бандерятко". Візерунок такий самий, тільки з кольорами гралися, - пояснила Тетяна.

Такі вишиванки можна буде замовляти у майстринь. Їх ціна буде залежати від тканини та складності роботи, адже вишивати на зеленому полотні досить складно.

Фото
Фото
12 Травня 202312:07