Завантажити ще

Найстарша мама України заявила, що її дочку "змусили" писати пости про знущання

Найстарша мама України заявила, що її дочку
Фото: 0462.ua

Найстарша мати України, 78-річна Валентина Підвербна з Чернігова, вперше прокоментувала ситуацію про вилучення у неї 12-річної доньки Анни-Марії. Жінка заявила в коментарі "ТСН", що дитину "змусили" писати пости у соціальних мережах про знущання матері.

– Її змусили написати. Там сидять і вимагають, адже вона мала, нічого не розуміє. У мене є заздрісники та наклепники. Дочка не бере слухавки, - розповіла Подербна, після чого заплакала та кинула слухавку.

За даними видання, в оточенні Підвербної нібито стверджують, що жінка не погоджується з обвинуваченнями в її бік і вважає їх необґрунтованими.

- Сім'я складна, але не найгірша. Якщо соцслужби допомагатимуть їм, то ситуація може змінитися на краще. Коли Валентина Підвербна розповідає про свою ситуацію, про своє материнське – хочеться плакати. Вона проти того, щоб у неї забрали дитину, – каже джерело видання.

Також він заявив, що жінка переживає через ситуацію та побоюється, що у неї заберуть дочку. Якщо суд ухвалить таке рішення – найстарша мати України має намір його оскаржити.

ЩО СТАЛОСЯ?

Наприкінці квітня у Чернігові виник скандал, пов'язаний із 78-річною жінкою на ім'я Валентина Підвербна. Її 12-річна дочка звинуватила її у жорстокому поводженні та насильстві. За словами дитини, мати постійно били її, забороняла митися і дряпала. Коли співробітники ювенальної поліції дізналися про це, вони забрали дівчинку до лікарні, де вона перебуває досі.

У листопаді 2022 року Валентина Підвербна була оштрафована за порушення батьківських обов'язків та психологічне насильство, а у січні 2023 року її справу було розглянуто у закритому режимі. Однак у березні суд ухвалив рішення закрити справу, не бачачи у діях жінки складу адміністративного правопорушення.

Засідання у справі Валентини Підвербної, яку звинуватили у порушенні батьківських обов'язків, мало відбутися 9 травня у Новозаводському районному суді Чернігова. Проте адвокат Підвербної не з'явився на засідання, внаслідок чого його перенесли. Тоді адвокат направив звернення, у якому запросив додаткову інформацію у справі.