Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Виступ оркестру Львівської філармонії у Стокгольмі: оплески тривали майже п’ять хвилин

Виступ оркестру Львівської філармонії у Стокгольмі: оплески тривали майже п’ять хвилин
Фото: t.me/kozytskyy_maksym_official

У День Європи Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика вперше виступила у Стокгольмі, зігравши для публіки музику українських композиторів. Як розказав начальник Львівської ОВА Максим Козицький, на концерті побувала шведська королівська родина.

- Cтокгольм, Швеція. Святкування Дня Європи. У Королівській філармонії, де відбуваються Нобелівські концерти, симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика вперше виконує музику українських композиторів, яка ще ніколи не звучала у Швеції,  - написав Козицький у своєму телеграм-каналі.

За його словами, після закінчення концерту оркестру аплодували майже п'ять хвилин. Усі доходи від продажу квитків та кошти, зібрані під час телевізійної програми, будуть передані гуманітарним організаціям в Україні через Radiohjälpen, фонд Шведської групи суспільного мовлення.

Концерт висвітлювало шведське національне телебачення та компанія NETFLIX. Серед запрошених гостей – шведська королівська родина, прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон, а також члени уряду Швеції.

Новини по темі: Музика Швеція