Завантажити ще

Українські журналісти стали лауреатами Пулітцерівської премії за репортажі з Маріуполя

Українські журналісти стали лауреатами Пулітцерівської премії за репортажі з Маріуполя
Фото: apnews.com/Evgeniy Maloletka

Американське інформаційне агентство Associated Press отримало Пулітцерівську премію в номінації «За служіння суспільству» завдяки роботі українських фотографів та відеографів Мстислава Чернова і Євгена Малолєтки, журналістки та продюсерки Василіси Степаненко та американської репортерки Лорі Хіннат в Маріуполі. Також AP отримало нагороду за екстрені фотоновини. Про це повідомляється на сайті премії.

Інше американське видання The New York Times отримало Пулітцера за міжнародний репортаж про висвітлення подій у Бучі. У складі команди працював український фотокореспондент Стас Козлюк.

Лауреатами цьогорічної Пулітцерівської премії також стали видання Los Angeles Times, The Wall Street Journal, The Atlantic, Mississippi Today, AL.com, New York magazine, Miami Herald та Gimlet Media.

Пулітцерівська премія є однією з найпрестижніших американських нагород у галузі літератури, журналістики, музики та театру. У 2022 році лауреатами Пулітцерівської премії стали всі українські журналісти, які висвітлюють війну Росії в Україні.