Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

МВС посилить контроль за іспитами на права водія: повномасштабна зйомка та запис звуку

МВС посилить контроль за іспитами на права водія: повномасштабна зйомка та запис звуку
Фото: УНІАН

Сервісні центри МВС покращать якість та контроль за складання іспитів на посвідчення водія. Тепер усі машини для складання практичного іспиту будуть оснащені відеофіксацією зі звуком, камерою спостереження з кутом огляду 360 градусів. Про це повідомляє прес-служба МВС.

- Проект "Оптимізація сервісних центрів МВС, які приймають теоретичні та практичні іспити" спрямований на удосконалення процесу складання іспитів та посилення контролю за ним. Так, кількість сервісних центрів МВС, де прийматимуть теоретичні та практичні іспити, зменшиться. Але всі вони будуть забезпечені прозорими умовами для екзаменаційної діяльності, – розповіли у відомстві.

Екзаменаційні класи для теоретичних іспитів матимуть системи перехресної відеофіксації із записом звуку (чотири камери у різних кутах і без "сліпих" зон) та FACE-ID. Це виключить можливість втручання у теоретичний іспит сторонніх осіб, наголошують правоохоронці.

До того ж автомобілі сервісних центрів МВС для складання практичного іспиту будуть оснащені відеофіксацією зі звуком, камерою спостереження з кутом огляду 360°;
трекером автомобіля, відеореєстратором попереду та ззаду машини. Камера в салоні також фіксуватиме положення рук та ніг кандидата у водії, рук та ніг екзаменатора.

Раніше стало відомо, що в Україні планують перевипустити всі посвідчення водія. Також водіїв транспортних компаній зобов'яжуть кожні п'ять років знову підтверджувати свої "права", заявила заступник голови комітету ВР з транспорту та інфраструктури Юлія Клименко

Новини по темі: МВС водійські права