3 жовтня
Завантажити ще

У Міненерго спростували фейки про запровадження графіків відключень світла

У Міненерго спростували фейки про запровадження графіків відключень світла
Фото: energo.dtek.com

Міністерство енергетики спростувало інформацію про нібито запровадження у травні графіків обмежень постачання електроенергії побутовим споживачам. Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

- Останніми днями в деяких ЗМІ поширюється недостовірна інформація про нібито запровадження у травні графіків обмежень постачання електроенергії побутовим споживачам. Міністерство енергетики України офіційно заявляє: ця інформація не відповідає дійсності! Запровадження жодних графіків обмежень постачання електроенергії не планується, - підкреслили в міністерстві.

У відомстві наголосили, що майже три місяці, незважаючи на терор ворога та обстріли об'єктів енергетичної інфраструктури, енергосистема працює, повністю забезпечуючи споживання. І завдяки злагодженій роботі всіх видів генерації вдалося скасувати обмеження постачання електроенергії споживачам.

Як зазначив міністр енергетики Герман Галущенко, зараз триває активна підготовка енергосистеми до нового опалювального сезону. Зокрема, Міністерством енергетики спільно з усіма енергетичними компаніями країни, які генерують, передають та розподіляють електроенергію, складено оптимізований графік ремонтів. Наразі відключення споживачів від електропостачання можуть відбуватися виключно внаслідок пошкодження російськими окупантами об'єктів генерації та мережевої інфраструктури.

В "Укренерго" також заявили, що зараз підстав говорити про запровадження графіків відключень немає. У компанії нагадали, що актуальну інформацію про стан в енергосистемі зараз публікують тричі на тиждень – якщо не трапляється надзвичайних подій.