25 вересня
Завантажити ще

Зоозахисники звернулися до поліції через фото левенят у звіринці

Зоозахисники звернулися до поліції через фото левенят у звіринці
Фото: facebook.com/UAnimals.official

У контактному звіринці "Золотий фазан", що на Київщині, відвідувачам дозволяють фотографуватися з левенятами. Це жорстоке поводження з тваринами, кажуть у благодійній організації UAnimals і вже звернулися до поліції.

- Нам надіслали світлини, де люди позують, тримаючи на руках левенят. Локація цих фото - база відпочинку "Золотий фазан", на території якої є контактний звіринець. Ми написали у "Золотий фазан", вдаючи потенційного відвідувача, і запитали, чи можна в них фотографуватися з левенятами. Нам відповіли ствердно, - кажуть зоозахисники.

Вони зазначають, що Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження" забороняє утримувати великих хижих тварин на базах відпочинку, а також забороняє надавати фотопослуги з дикими тваринами.  Однак працівники бази відпочинку його відверто порушують.

- Хочемо ще раз нагадати любителям "маленьких милих левенят", що їх відлучають від мами, щоб заробляти на них, а коли ті виростають, стають непотребом. От справді, ви колись думали, де і як потім утримують тих левенят, коли вони стають величезними левами? Та яка різниця, якщо на їх місце куплять наступну малечу, так? - емоційно запитують представники UAnimals. - У Центр порятунку диких тварин вже потрапляли експлуатовані левенята з численними переломами лап, скалічені, хворі та у жахливому стресі. Але ми не відступимо і будемо боротися: експлуатація та жорстоке поводження з дикими тваринами є незаконними.

Зоозахисники нагадують відвідувачам звіринців, що така поведінка популяризує жорстоке ставлення до тварин. Також жахливо, що до такої жорстокості люди привчають і дітей.

Буквально впродовж тижня в Дім врятованих тварин, що у Львові, небайдужі люди принесли шістьох лисенят. Їхніх мам вбили мисливці, під загрозою було і життя малюків. 

Фото
Фото
05 Травня18:53