Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Суд залишив митрополита Павла під домашнім арештом

Суд залишив митрополита Павла під домашнім арештом
Фото: т.ме/СБУкр

Апеляційний суд Києва залишив під цілодобовим домашнім арештом колишнього намісника Києво-Печерської лаври митрополита УПЦ МП Павла. Про це повідомляє Укрінформ із зали засідання.

– Апеляційну скаргу Лебедя Павла Дмитровича задовольнити частково. Постанову Шевченківського райсуду міста Києва про застосування запобіжного заходу... скасувати. Ухвалити нову постанову, якою клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу в вигляді цілодобового домашнього арешту щодо Лебедя Павла Дмитровича із забороною залишати місце проживання в межах терміну досудового розслідування до 30 травня 2023 року задовольнити, – оголосила голова колегії суддів Тетяна Росік.

Крім того, митрополита Павла зобов'язали: не залишати місце проживання у селі Вороньків Київської області, прибувати до слідчого, повідомляти про зміну проживання, утримуватися від спілкування зі свідками, здати паспорти для виїзду за кордон та носити електронний засіб контролю.

Митрополит під час засідання суду заявив, що не має можливості заряджати електронний браслет. Крім того, у нього нібито відсутній мобільний зв'язок.

1 квітня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід екснаміснику Києво-Печерської лаври митрополиту УПЦ МП Павлу у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб. За версією слідства, Лебідь у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців, принижував погляди інших віруючих конфесій і намагався сформувати ворожі настрої до них. Також силовики стверджують, що екснамісник Лаври робив заяви, які виправдовують чи заперечують дії Росії.