Завантажити ще

Гуменюк: РФ готується до нових ракетних атак по Україні. Коли вони можуть бути

Гуменюк: РФ готується до нових ракетних атак по Україні. Коли вони можуть бути
Фото: facebook.com/DSNSZP

Довга пауза без ударів з повітря свідчить про те, що росіяни готуються до нових ракетних атак по території України.  Загроза повітряних атак можлива під час сакральних для росіян дат, повідомила начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі "Еспресо".

-  Така довга пауза, яка витримується ворогом від крайнього масованого ракетного удару, може свідчити про підготовку до якогось значущого, за його мірками, повторення масованої ракетної атаки. Навряд чи у противника вистачить сил, засобів та часу на підготовку кількох таких ударів, але на один, напевно, назбирають. Цілком ймовірно, що такий удар ворог може присвятити якраз своїм сакральним датам, як він любить це робити з певним символізмом, тобто в районі 9 травня, - наголосила Гуменюк.

Вона додала, що не варто прив’язуватися до певної дати, бо атака може відбутися як і раніше, так і пізніше 9 травня.

- Підступність агресора досить потужна, тому він може, враховуючи наші очікування 9 травня, використати цей елемент атаки раніше. Відповідно, не варто міцно прив'язуватися до якоїсь дати. Треба усвідомлювати, що у морі є російські ракетоносії, що споряджені та готові до використання, тому ракетний удар може бути у будь-який час, у тому числі й з залученням авіації та "шахедів", - підсумувала Гуменюк.

Вже три ночі поспіль РФ атакує українські міста дронами. Так, минулої доби ворог направив на столицю 8 БПЛА типу "Шахед". Всі вони були збиті силами ППО.