Завантажити ще

Буданов про контрнаступ ЗСУ та звільнення Криму: Все відбудеться швидко

Буданов про контрнаступ ЗСУ та звільнення Криму: Все відбудеться швидко
Фото: t.me/DIUkraine

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів про майбутній контрнаступ, запевнивши, що все йде за планом. Про це Буданов розповів у інтерв'ю NV.

- На жаль, я не можу відповісти на запитання (коли розпочнеться контрнаступ): не тому, що не знаю, а тому, що це буде дикість, якщо я зараз це зроблю, – розкрию задум росіянам. Це дивно буде, - сказав він, додавши, що "буде швидко".

Він підкреслив, що Росія не має і найближчим часом не буде потенціалу для проведення стратегічної наступальної операції, вона перейшла до стратегічної оборонної операції. Нині їхнє завдання – утримати захоплені території, зірвавши наступальну операцію ЗСУ щодо їхнього звільнення, пояснив Буданов.

Начальник ГУР уточнив, що винятком є Бахмут та Мар'їнка, де росіяни проводять наступальні дії. Так, Бахмут росіяни намагаються зайняти з червня 2022 року, проте українські захисники не дають їм цього зробити.

Буданов також не відмовлявся від свого прогнозу про те, що навесні українські війська увійдуть до Криму. Він запевнив, що ЗСУ ще має невеликий проміжок часу, щоб це здійснити і вони готові ним скористатися. На уточнююче питання про те, чи багато його прогнозів справдилися, Буданов сказав, що справдилися всі.

Раніше Буданов запевнив, що Росія не готова до тривалої війни з Україною. За його словами, подальший перебіг подій на фронті визначать найближчі три місяці. Саме в цей період глава ГУ розвідки прогнозує найсильніші бої.