Завантажити ще

Євген Янович назвав Спартака Субботу брехуном і розповів про їхню першу зустріч після скандалу

Євген Янович назвав Спартака Субботу брехуном і розповів про їхню першу зустріч після скандалу
Фото: instagram.com/yanovychzhenya/

Актор Євген Янович назвав колишнього співведучого YouTube-шоу "Подкаст терапія" Спартака Субботу брехуном. Після публікації резонансного розслідування Янович зустрівся із Субботою, але той не зміг спростувати пред'явлені обвинувачення. Про це він розповів у відеозверненні.

За словами Яновича, перед публікацією розслідування сам Суббота сказав, що готується вкид про нього, і запропонував діяти на випередження. Так у січні з'явився випуск подкасту "Що не так зі Спартаком Субботою: ім‘я, громадянство, освіта". Також, за словами Яновича, Спартак називав себе членом таємної спілки масонів.

- Я щиро розумів, що зустріч зі Спартаком все розставить на свої місця. І це була ще навіть не стадія заперечення, це була щира довіра до друга. Друга, з яким я зустрівся у зазначений час і який одразу заявив, що буде судидися. Але я хотів почути відповіді на певні запитання до суду. І навіть не на глобальні запитання про освіту, які пахли криміналом, а на банальні про роботу в ТОВ "СБУ" - товаристві з обмеженою відповідальністю "Спілка безпеки України". Але я отримав відповідь, що це таємниця. Чи то державна, чи то Спартака я не зрозумів. Як і те, чому не можна було банально викласти фото диплому або хоча б показати мені, другу. Чи фото свідоцтва про народження, яке доведе справжність імені Спартак, яке колись він мені показував. Точніше, я був впевнений, що показував. А зараз - ні. Бо, за словами Спартака, всі документи згоріли у квартирі мами в Ірпені. І десь тут я посипався. 

Я почав згадувати купу приватних розмов зі Спартаком. Що я знаю про нього? Та нібито знаю все. Хто мені це все сказав? Спартак. Я копався і дійшов до двох висновків. Спартак Суббота - це психіатр, психотерапевт, кандидат психологічних наук, колишній співробітник СБУ, який був в АТО і теробороні, масон. Другий - Женя Янович довбо*об. Моя думка - я був професійно опрацьований брехуном. Навіть якщо Спартак виграє суд, моя думка не зміниться. Занадто багато непотрібної патологічної брехні я дізнався. Моє бажання - уберегти якомога більше людей від впливу Спартака, - заявив Янович. 

Євген Янович заявив, що рішення закрити "Подкаст терапію" є остаточним і не зміниться навіть після суду.

У розслідуванні психотерапевта Іллі Полудьонного та медіа "Свідомі" від 11 квітня йшлося про те, що Суббота міг брехати про свій науковий ступінь та публікації у наукових журналах, роботу в СБУ та мати сексуальні стосунки з клієнтками. Суббота заявив, що консультується с адвокатами та поступово буде публікувати у своєму телеграм-каналі "грунтовні руйнування вигаданих звинувачень".

Після публікації розслідування видавництво «Віхола» розірвало співпрацю зі Спартаком Субботою, який є автором книги «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому».

Новини по темі: психологія