23 вересня
Завантажити ще

У Куп'янському районі планують оголосити обов'язкову евакуацію дітей

У Куп'янському районі планують оголосити обов'язкову евакуацію дітей
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia/?locale=uk_UA

У трьох громадах Куп'янського району на Харківщині планують оголосити обов'язкову евакуацію дітей. Про це сьогодні, 12 квітня, на брифінгу повідомив начальник Куп’янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

За його словами, робота з інформування щодо можливості евакуації проводиться з листопада. Наразі йдеться про евакуацію насамперед дітей з трьох громад району.

- Це вільхуватська громада. Там 12 населених пунктів, з них у дев'яти проживають люди. Це населені пункти, які розташовані безпосередньо на кордоні з РФ і де обстріли здійснюються майже щодня. Там проживає дев'ятеро дітей, по яких наразі проводитиметься робота щодо евакуації, - розповів начальник РВА.

За його словами, також небезпечна ситуація у дворічанській громаді. Там 27 населених пунктів деокуповано, інші ще перебувають в окупації.

- Найбільше підпадають під ураження сама Дворічна і село Западне. Однак є села, що розташовані на кордоні з Росією або за 5-10 км від кордону. Періодично туди прилітає. Там також проживають діти, і ми зараз будемо організовувати їхню евакуацію, - зазначив Канашевич.

Петропалівська громада так само частково окупована, як і Дворічанська. Під тимчасовим контролем окупантів перебувають п'ять населених пунктів. Під постійними обстрілами - Петропавлівка та Кучерівка. У громаді залишилося 16 дітей, яких теж планують вивезти у більш безпечні райони найближчим часом.